Contact - Electroalfa
Loading...
/Contact
Contact 2021-07-09T12:07:07+00:00

Pentru că suntem hotărâți să propunem soluțiile noastre oamenilor și afacerilor de pretutindeni, ne desfășurăm activitatea în mai multe reprezentanțe de vânzări și birouri la nivel național

Sediul Central

Calea Națională 15, Botoșani 710001, România

(+40) 0231 532186

(+40) 0231 532185

office@electroalfa.ro

Indicații aeroport:

Aeroport Iași- Botoșani 110 km
Aeroport Suceava- Botoșani 40 km

Divizia Confecții Metalice

Calea Națională 30E, Botoșani 710012, România

(+40) 0231 532186

(+40) 0231 532185

office@electroalfa.ro

Doru Mîndru

Director Comercial

(+40) 736 004901

doru.mindru@electroalfa.ro

Sandu Stelea

Reprezentant Vânzări

(+40) 732 674290

sandu.stelea@electroalfa.ro

Cristina Ghiorghiță

Reprezentant Vânzări

(+40) 733 775696

cristina.ghiorghita@electroalfa.ro

Alina Cimpoi

Reprezentant Vânzări

(+40) 726 746 279

alina.cimpoi@electroalfa.ro

Divizia Echipamente Electrice

Fabrica de Echipamente Electrice Joasă Tensiune

Calea Națională 15, Botoșani 710001, România

(+40) 0231 532186

(+40) 0231 532185

Fabrica de Echipamente Electrice Medie Tensiune

Strada Peco 10A, Botoșani 710003, România

(+40) 0231 532186

(+40) 0231 532185

Fabrica de Sheltere Metalice

Strada Peco 10A, Botoșani 710003, România

(+40) 0231 532186

(+40) 0231 532185

Regiunea Moldova

Nicolina 10, 700733, Iași

iasi@electroalfa.ro

Cezar Rosin

Director Mari Proiecte

(+40) 0727 514223

cezar.rosin@electroalfa.ro

Ciprian Cabiniuc

Director Regional Vânzări

(+40) 0737 184503

ciprian.cabiniuc@electroalfa.ro

Gheorghiță Pricop

Director Zonal Vânzări

(+40) 0734 411627

gheorghita.pricop@electroalfa.ro

Daniel Melinte

Director Zonal Vânzări

(+40) 0733 882408

daniel.melinte@electroalfa.ro

Regiunea Muntenia

Sema Parc, Splaiul Independenței 319, Sector 6, București

bucuresti@electroalfa.ro

Manuel Gosav

Director Mari Proiecte

(+40) 0724 325183

manuel.gosav@electroalfa.ro

Călin Atanasie

Director Național Vânzări

(+40) 744 350685

calin.atanasie@electroalfa.ro

Ionuț Pană

Director Zonal Vânzări

(+40) 790 299400

ionut.pana@electroalfa.ro

Regiunea Transilvania Nord

Roșiori 3, Corp C2, Parter, Cluj Napoca

cluj@electroalfa.ro

Darius Damșa

Director Zonal Vânzări

(+40) 0730 022315

darius.damsa@electroalfa.ro

Regiunea Transilvania Sud

Adrian Lucaciu

Director Regional Vânzări

(+40) 0726 122012

adrian.lucaciu@electroalfa.ro

Regiunea Oltenia

Înfrățirii, Bloc C16, Ap.8, Craiova

craiova@electroalfa.ro

Cosmin Postolache

Director Zonal Vânzări

(+40) 0720 550443

cosmin.postolache@electroalfa.ro

Regiunea Banat

Dan Tălăpan

Director Regional Vânzări

(+40) 0724 550483

dan.talapan@electroalfa.ro

Regiunea Dobrogea

Cristian Palade

Director Zonal Vânzări

(+40) 0732 673927

cristian.palade@electroalfa.ro

Proiecte Internaționale

export@electroalfa.ro

Sorin Mosorescu

Director Dezvoltare Operațiuni Export

(+40) 0724 325181

sorin.mosorescu@electroalfa.ro

Divizia Antrepriză

Calea Națională 15, Botoșani 710001, România

(+40) 0231 532186

(+40) 0231 532185

office@electroalfa.ro

Relații cu presa

(+40) 0372 319971

pr@electroalfa.ro

Descarcă Kit-ul de Presă

Formular contact online

Tehnologia sparge astăzi toate barierele de comunicare.
Pentru orice sugestie, solicitare sau dacă doriți doar să aflați mai multe despre Electroala, vă rugăm să utilizați formularul de mai jos. Mesajul dumneavoastră va fi direcționat către departamentul cu care doriți să intrați în contact.




Am fost informat(ă) despre Politica de Confidențialitate şi de Securitate a prelucrării datelor cu caracter personal, declar că am peste 16 ani și sunt de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal:

pentru promovare: oferte, noutăți, recompense

pentru activități promoționale: concursuri, reclame, publicitate

UPLOAD