Contact - Electroalfa
Loading...
/Contact
Contact 2018-02-09T15:28:25+00:00

Pentru că suntem hotărâți să propunem soluțiile noastre oamenilor și afacerilor de pretutindeni, ne desfășurăm activitatea în mai multe reprezentanțe de vânzări și birouri la nivel național

Sediul Central

Calea Națională 15, Botoșani 710001, România

(+40) 0231 532186

(+40) 0231 532185

office@electroalfa.ro

Indicații aeroport:

Aeroport Iași- Botoșani 110 km
Aeroport Suceava- Botoșani 40 km

Divizia Confecții Metalice

Calea Națională 30E, Botoșani 710012, România

(+40) 0231 532185

office@electroalfa.ro

George Gasan

Director Comercial

(+40) 0726 746280

george.gasan@electroalfa.ro

Doru Mîndru

Director Zonal Vânzări

(+40) 0736 004901

doru.mindru@electroalfa.ro

Sandu Stelea

Reprezentant Vânzări

(+40)  0732 674 290

sandu.stelea@electroalfa.ro

Mihai Vasilache

Reprezentant Vânzări

(+40) 0733 775 696

mihai.vasilache@electroalfa.ro

Divizia Echipamente Electrice
Fabrica de Echipamente Electrice

Calea Națională 15, Botoșani 710001, România

(+40) 0231 532186

(+40) 0231 532185

Fabrica de Posturi de Transformare

Comuna Mihai Eminescu, Sat Cătămărești Deal, Botoșani, România

Regiunea Moldova

Nicolina 10, 700733, Iași

(+40) 0332 120440

(+40) 0232 240440

iasi@electroalfa.ro

Cezar Rosin

Director Național Vânzări

(+40) 0727 514223

cezar.rosin@electroalfa.ro

Ciprian Cabiniuc

Director Regional Vânzări

(+40) 0737 184503

ciprian.cabiniuc@electroalfa.ro

Gheorghiță Pricop

Director Zonal Vânzări

(+40) 0734 411627

gheorghita.pricop@electroalfa.ro

Daniel Melinte

Director Zonal Vânzări

(+40) 0733 882408

daniel.melinte@electroalfa.ro

Regiunea Muntenia

Sema Parc, Splaiul Independenței 319, Sector 6, București

(+40) 021 3154177

bucuresti@electroalfa.ro

Manuel Gosav

Director Mari Proiecte

(+40) 0724 325183

manuel.gosav@electroalfa.ro

Răzvan Dumitru

Director Zonal Vânzări

(+40) 0726 122025

razvan.dumitru@electroalfa.ro

Dumitru Ioniță

Director Zonal Vânzări

(+40) 0723 103808

dumitru.ionita@electroalfa.ro

Regiunea Transilvania Nord

Roșiori 3, Corp C2, Parter, Cluj Napoca

(+40) 0264 444461

cluj@electroalfa.ro

Darius Damșa

Director Zonal Vânzări

(+40) 0730 022315

darius.damsa@electroalfa.ro

Vlad Bâlc

Director Zonal Vânzări

(+40) 0724 024807

vlad.balc@electroalfa.ro

Regiunea Transilvania Sud

Adrian Lucaciu

Director Zonal Vânzări

(+40) 0726 122012

adrian.lucaciu@electroalfa.ro

Paul Turcu

Director Zonal Vânzări

(+40) 0727 709310

paul.turcu@electroalfa.ro

Regiunea Oltenia

Înfrățirii, Bloc C16, Ap.8, Craiova

craiova@electroalfa.ro

(+40) 0720 550443

Regiunea Dobrogea

Cristian Palade

Director Zonal Vânzări

(+40) 0732 673927

cristian.palade@electroalfa.ro

Proiecte internaționale

Sorin Mosorescu

Director Dezvoltare Operațiuni Export

(+40) 0724 325 181

sorin.mosorescu@electroalfa.ro

Diviza Antrepriză

Calea Națională 15, Botoșani 710001, România

(+40-231) 532186 (87, 88, 89)

(+40-231) 532185

office@electroalfa.ro

Relații cu presa

T (+40-372) 319971

pr@electroalfa.ro

Formular contact online

Tehnologia sparge astăzi toate barierele de comunicare.
Pentru orice sugestie, solicitare sau dacă doriți doar să aflați mai multe despre Electroala, vă rugăm să utilizați formularul de mai jos. Mesajul dumneavoastră va fi direcționat către departamentul cu care doriți să intrați în contact.





UPLOAD